Arhiva događanja

12 / 09koncert

20. Šibenske klapske večeri

Šibenski pjesnici


   12.09.2019 20:30h
    Klaustar samostana sv. Frane
  Turistička zajednica grada Šibenika

Detalji  

08 / 09Festival

15. Sajam u srednjovjekovnom Šibeniku

Raspored događanja za 3.dan


10,00    Početak sajamskih aktivnosti

10,30   „Vitezovi Gašperja Lambergarja“ – Ples i borba vitezova- ispred Gradske vijećnice

11,30   „Artistika“- žongliranje - ispred Gradske vijećnice 

12,00   „Šibenska gradska straža“ sa „Dječjim plemkinjama“,„Dječjom stražom“,“Karlovačkim bubnjarima“ i gostima –  povorka po ulicama i kalama

12,15   „MAK teatar“- „Markova serenada“-  ispred Gradske vijećnice 

12,45   „Dječja Alka Vučkovića“- nadmetanje u preciznosti - ispred Gradske vijećnice  

13,30   Paljba iz topova

14.00  Završetak sajamskih aktivnosti

   08.09.2019 10:00h
    Šibenik
  Grad Šibenik

Detalji  

07 / 09festival

Fališ festival

Festival alterantive i ljevice


   07.09.2019 20:00h
    Mala loža
  Udruga Fališ Šibenik

Detalji  

07 / 09Festival

15. Sajam u srednjovjekovnom Šibeniku

Raspored događanja za 2.dan


10,00    Početak sajamskih aktivnosti

10,15   „MAK teatar“- „Ulični lakrdijaši“-  ispred Gradske vijećnice   

11,00   „Šibenska gradska straža“ sa „Dječjim plemkinjama“,„Dječjom stražom“,„Karlovačkim bubnjarima“, kao i svim prisutnim Udrugama i uzvanicima - povorka po ulicama i   kalama

12,00   Paljba iz topova

12,15  „Dječja Alka Vučkovića“- nadmetanje u preciznosti - ispred Gradske vijećnice                                                                             

13,30  „Artistika“- žongliranje - ispred Gradske vijećnice 

16.00   „Vitezovi Gašperja Lambergarja“ – Ples i borba vitezova- ispred Gradske vijećnice

16,45   „MAK teatar“- „Ulični lakrdijaši“-  ispred Gradske vijećnice

17,30   „Artistika“- žongliranje - ispred Gradske vijećnice

18,15   „Šibenska gradska straža“- smjena straže- ispred Gradske vijećnice

18,30   „Vitezovi Gašperja Lambergarja“ – Ples i borba vitezova- ispred Gradske vijećnice

19,15   „MAK vatreni čarobnjaci“- „Fire show“-  ispred Gradske vijećnice

20,00    „Artistika“- žongliranje i vatreni šou- ispred Gradske vijećnice 

20,30   „Pomorska bitka“ - Šibenska straže s gostima- ispred topova

21,30   „FIGURIN“ – Modna revija šibenskih obrtnika- ispred Gradske vijećnice

24,00   Završetak drugog dana

   07.09.2019 10:00h
    Šibenik
  Grad Šibenik

Detalji  

06 / 09festival

Fališ festival

Festival alterantive i ljevice


   06.09.2019 20:00h
    Mala loža
  Udruga Fališ Šibenik

Detalji  

06 / 09Festival

15. Sajam u srednjovjekovnom Šibeniku

Raspored događanja za 1.dan


 

12,00   Zanatlije i obrtnici počinju sa predstavljanjem svojih proizvoda

18,00   „MAK teatar“- „Tajni svijet“-  ispred Gradske vijećnice          

18,30   „Artistika“- žongliranje - ispred Gradske vijećnice                

19,15   „Vitezovi Gašperja Lambergarja“ – Ples, borba vitezova i vatreni show- ispred Gradskvijećnice    

19,45   „Šibenska gradska straža“ sa „Dječjim plemkinjama“,„Dječjom stražom“,„Karlovačkim bubnjarima“, kao i svim prisutnim Udrugama i uzvanicima- povorka po obali i okupljanje    ispred Gradske Vijećnice

20,00   Svečana predstava dobrodošlice- ispred Gradske vijećnice

21,00   Pucanje iz topova

21,00   „Artistika“- žongliranje - ispred Gradske vijećnice   

21,30   „Mračna strana srednjovjekovnog Šibenika“ - Udruga vodiča Sv. Mihovil- park Visiani do kvartira

24,00  Završetak prvog dana

   06.09.2019 12:00h
    Šibenik
  Grad Šibenik

Detalji  

05 / 09klapske večeri

20. Šibenske klapske večeri

Klape Skradinke i Žirje


   05.09.2019 20:30h
    Klaustar samostana sv. Frane
  Turistička zajednica grada Šibenika

Detalji  

05 / 09festival

Fališ festival

Festival alterantive i ljevice


   05.09.2019 20:00h
    Mala loža
  Udruga Fališ Šibenik

Detalji  

04 / 09festival

Fališ festival

Festival alterantive i ljevice


   04.09.2019 20:00h
    Mala loža
  Udruga Fališ Šibenik

Detalji  

02 / 09klapske večeri

20. Šibenske klapske večeri

Klape Oršulice i Cima


   02.09.2019 20:30h
    Klaustar samostana sv. Frane
  Turistička zajednica grada Šibenika

Detalji  

29 / 08Festival

Light is life

Koncert legendarne gupe MI


   29.08.2019 21:00h
    Obala dr.Franje Tuđmana
  Grad Šibenik, TZ grada Šibenika i JK Val

Detalji  

29 / 08klapske večeri

20. Šibenske klapske večeri

Klape Ondine i Sebenico


   29.08.2019 20:30h
    Klaustar samostana sv. Frane
  Turistička zajednica grada Šibenika

Detalji  

28 / 08festival

Light is life

Paljenje svih instalacija Light is life / Vatromet u luci


   28.08.2019 21:45h
    Obala dr.Franje Tuđmana
  Grad Šibenik, TZ grada Šibenika i JK Val

Detalji  

28 / 08Festival

Light is life

Otvorenje: koncert KUD KOLO Šibenik


   28.08.2019 20:00h
    Obala dr.Franje Tuđmana
  Grad Šibenik, TZ grada Šibenika i JK Val

Detalji  

26 / 08koncert

Ljetuj na Martinskoj

Bijelo Dugme tribute


   26.08.2019 22:00h
    Martinska kod Šibenika
  Udruga Disco Gimnazija

Detalji  

25 / 08koncert

Ljetuj na Martinskoj

Kuzma i Shaka Zulu


   25.08.2019 22:00h
    Martinska
  Udruga Disco Gimnazija

Detalji  

24 / 08koncert

Petar Grašo


Jedna od najpoznatijih domaćih glazbenika vrlo brzo je rasprodao prvi najavljeni koncert da bi potom najavio drugi. Slušate će se najveći hitovi iz bogate karijere.

   24.08.2019 21:00h
    Tvrđava Sv. Mihovila
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

23 / 08koncert

Petar Grašo


Jedna od najpoznatijih domaćih glazbenika vrlo brzo je rasprodao prvi najavljeni koncert da bi potom najavio drugi. Slušate će se najveći hitovi iz bogate karijere.

   23.08.2019 21:00h
    Tvrđava sv. Mihovila
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

22 / 08koncert

Ljetuj na Martinskoj

Bijelo Dugme Tribute 


Nije original, ali su toliko odličan tribute bend u čast Bijelog dugmeta da malo tko mari za to.

   22.08.2019 22:00h
    Martinska kod Šibenika
  Udruga Disco Gimnazija

Detalji  

22 / 08klapske večeri

20. Šibenske klapske večeri

Klapa Bunari i klapa Mirakul


   22.08.2019 20:30h
    Klaustar samostana sv. Frane
  Turistička zajednica grada Šibenika

Detalji  

21 / 08koncert

The Stranglers


Jedan od najutjecajnijih britanskih grupa u Šibenik stiže u sklopu turneje kojom su obuhvatili brojne svjetske pozornice, među kojima je i ona na tvrđavi sv. Mihovila!

 

   21.08.2019 21:00h
    Tvrđava sv. Mihovila
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

18 / 08festival

22. Dalmatinska šansona Šibenik

Nina Kraljić, Elis Lovrić, Alya, Duje Stanišić, Klapa Contra, Rockatansky, Kristina Boban…


   18.08.2019 21:00h
    Ljetna pozornica
  Glazbena udruga Šibenik koncert

Detalji  

17 / 08festival

22. Dalmatinska šansona Šibenik

Neno Belan, Četiri tenora, Mia


   17.08.2019 21:00h
    Ljetna pozornica
  Glazbena udruga Šibenik koncert

Detalji  

17 / 08koncert

Project Vojarna & Future Scope

Fatboy Slim


   17.08.2019 21:00h
    Bivša vojarna Bribirskih knezova
 

Detalji  

17 / 08festival

Blast festival

Anako, Brighton, Nebuloza, Samo tako, Tabula….


   17.08.2019 20:00h
    Martinska kod Šibenika
  Udruga Prixa

Detalji  

16 / 08klapske večeri

20. Šibenske klapske večeri

Klapa Babalubam


   16.08.2019 20:30h
    Klaustar samostana sv. Frane
  Turistička zajednica grada Šibenika

Detalji  

16 / 08festival

Blast festival

Anako, Brighton, Nebuloza, Samo tako, Tabula….


   16.08.2019 20:00h
    Martinska kod Šibenika
  Udruga Prixa

Detalji  

15 / 08festival

22. Dalmatinska šansona Šibenik

So Vermeilleux


   15.08.2019 21:00h
    Tvrđava Barone
  Glazbena udruga Šibenik koncert

Detalji  

14 / 08koncert

Matej Meštrović & Južnočeška filharmonija

Classics for New Generations


   14.08.2019 21:00h
    Tvrđava sv. Mihovila
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

11 / 08festival

Membrain festival

All Survivors B2B


   11.08.2019 20:00h
    Martinska kod Šibenika
 

Detalji  

10 / 08koncert

Collage x LHG AME Live- HVOB live


Veliki ljetni live spektakl u Šibeniku uz slavne AME i HVOB

   10.08.2019 21:00h
    Tvrđava sv. Mihovila
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

10 / 08festival

Membrain festival

Lion C, Duffer, Loxy, Overlook, X Nation, Kit Curse, Itti, Medika…


   10.08.2019 20:30h
    Martinska kod Šibenika
 

Detalji  

09 / 08koncert

Orguljaška ljetna škola 2019

Orguljaška glazba 19. i 20. st., Improvizacija


   09.08.2019 20:30h
    Katedrala sv. Jakova
  Organološko društvo ORGANUM

Detalji  

09 / 08festival

Membrain festival

Presha, Clarity, Mako, Medika, Paracusia, Fevelina, Daboo, Mold, Mance…


   09.08.2019 20:00h
    Martinska kod Šibenika
 

Detalji  

08 / 08klapske večeri

20. Šibenske klapske večeri

Klapa Jadrija i gosti


   08.08.2019 20:30h
    Klaustar samostana sv. Frane
  Turistička zajednica grada Šibenika

Detalji  

08 / 08festival

Membrain festival

Karim Maas, DYL, Plus Good, MC Gusto, DJ COMP Winner, Chill Bullies Crew


   08.08.2019 20:00h
    Martinska kod Šibenika
 

Detalji  

07 / 08

Božo Vrećo


Umjetnik koji svoju umjetnost i živi; pisac, modni dizajner, ali prije i poslije svega jednostavno - Božo, se vraća na tvrđavu sv. Mihovila!

   07.08.2019 21:00h
    Tvrđava sv. Mihovila
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

07 / 08koncert

Orguljaška ljetna škola 2019

Glazba renesanse i baroka


   07.08.2019 20:30h
    Crkva sv. Frane
  Organološko društvo ORGANUM

Detalji  

05 / 08koncert

Orguljaška ljetna škola 2019

Simone Vebber


Talijanski glazbenik

   05.08.2019 20:30h
    Crkva sv. Frane
  Organološko društvo ORGANUM

Detalji  

04 / 08koncert

Orguljaška ljetna škola 2019

Pavao Mašić, Natalija Imbrišak, Ante Knešaurek i Emino Armano


   04.08.2019 20:30h
    Crkva sv. Frane
  Organološko društvo ORGANUM

Detalji  

03 / 08festival

Nox festival

Beepolar, Sergej Snooze, Forniva, Dee, Chuby…


   03.08.2019 21:00h
    Martinska kod Šibenika
  Nox festival

Detalji  

02 / 08festival

Nox festival

Juan Atkins, Kenny Larkin, Red Axes, Terr, Petar Dundov, DJ Jock….


   02.08.2019 12:00h
    Martinska kod Šibenika
  Nox festival

Detalji  

01 / 08klapske večeri

20. Šibenske klapske večeri

Klapa Stina i zbor sv. Roko


   01.08.2019 20:30h
    Klaustar samostana sv. Frane,
  Turistička zajednica grada Šibenika

Detalji  

01 / 08koncert

Orguljaška ljetna škola 2019

sopranistica Na Grubić Miškić, flaustica Ivana Šanić i orguljašica Tina Banovac


   01.08.2019 20:30h
    Crkva sv. Duha
  Organološko društvo ORGANUM

Detalji  

31 / 07filmski program

Srijedom po svijetu

Neka bude svjetlo (Slovačka)


   31.07.2019 21:30h
    Tvrđava Barone
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

30 / 07koncert

Anna Oxa


Voce sorgente - jedna od ikona povijesti glazbe, jedinstvenog i nezamjenjivog glasa

   30.07.2019 21:00h
    Tvrđava sv. Mihovila
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

29 / 07koncert

Strana B

Tea i Toma


   29.07.2019 21:30h
    Tvrđava Barone
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

28 / 07koncert

Zoran Predin


Zoran pjeva Arsena - šibensku publiku očekuje dobro znani stihovi presvučeni gypsy swing aranžmanima koje Predin supotpisuje s Brunom Urlićem te već objavljene pjesme s albuma 'Predin pjeva Arsena'.

   28.07.2019 21:00h
    Tvrđava sv. Mihovila
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

27 / 07festival

Kanal fest #2

Raspad, KBO, Partleki, Pigs Parlament, Accident.


   27.07.2019 22:00h
    Martinska kod Šibenika
  udruga Lješnjaci

Detalji  

27 / 07festival

Project Vojarna Open Air 2019

Monika Kruse


Festival techna i srodnih zvukova

   27.07.2019 21:00h
    Bivša Vojarna Bribirskih knezova,
  Glazbena udruga Echo

Detalji  

27 / 07Ostalo

TRENING U ŠIBENIKU

AKTIVNA HRVATSKA I RENATA SOPEK


Nakon kiše i prošlogodišnjeg otkazivanja treninga, vodeći sportsko-edukativni projekt održat će besplatni zajednički trening za sve građane u subotu 27. srpnja u 9 sati, na Trgu Republike Hrvatske. Šibenčani i njihovi gosti vježbat će uz Renatu Sopek i tim Kineziološkog fakulteta u Zagrebu.

   27.07.2019 09:00h
    Trgu Republike Hrvatske
  Aktivna Hrvatska

Detalji  

26 / 07plesni festival

Šibenik Dance Festival

Aliza, Ido Gidron


Institut za umjetničku igru Beograd
Transition Dance Company pri Ustanovi kulture Vuk Karadžić, Beograd, Srbija
Plešu: Vladimir Čubrilo, Katarina Bućić, Ana Obradović, Mila Stijak, Milan Bačkulja, Jelisaveta Vučenović, Đurđija Jelenković, Nikol Srebrov, Nikolina Milošević, Marija Dimitrovska, Teodora Vujkov, Anđelija Jovanović, Nikola Pavlović I Tijana Koprivica
Aliza postavlja pitanje što je sreća te analizira proces kako je dosegnuti.

   26.07.2019 23:00h
    Tvrđava Barone
  Plesni teatar Sjene

Detalji  

26 / 07plesni festival

Šibenik Dance Festival

Young Emerging Dancers: Ivona Grubišić


Ivona Grubišić - Student Graduate Anton Bruckner Private University, Linz, Austria
Mlada Zagrepčanka plesno je obrazovanje stjecala na akademijama u Amsterdamu i Linzu. U Šibeniku će izvesti plesnu minijaturu Red koja se bavi kompleksnošću žena.

   26.07.2019 22:30h
    Tvrđava Barone
  Plesni teatar Sjene

Detalji  

26 / 07festival

Kanal fest #2

Sabotaža, Krešo i Kisele Kiše, Stepped out, Pokret otpora


   26.07.2019 22:00h
    Martinska kod Šibenika
  udruga Lješnjaci

Detalji  

26 / 07festival

Project Vojarna Open Air 2019

Dave Clark


Festival techna i srodnih zvukova

   26.07.2019 21:00h
    Bivša Vojarna Bribirskih knezova,
  Glazbena udruga Echo

Detalji  

26 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Music Intro DJ Griva


   26.07.2019 20:00h
    Mala loža
  Supertoon festival

Detalji  

26 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

The Future is here: VR CINEMA / 360 films


Projekcije

   26.07.2019 18:00h
    Galerija sv. Krševana
  Supertoon festival

Detalji  

26 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Planktoon 4, Studentoon 4 i Grandtoon 4


   26.07.2019 12:00h
    Studio Galerije sv. Krševana
  Supertoon festival

Detalji  

26 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Supervision


Radionica za studente

   26.07.2019 09:30h
    Studio Galerije sv. Krševana
  Supertoon festival

Detalji  

26 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Planktoon – radionica za djecu


Radionica za djecu

   26.07.2019 09:00h
    Gradska knjižnica Juraj Šižgorić
  Supertoon festival

Detalji  

25 / 07plesni festival

Šibenik Dance Festival

Forward To The Past


Koreografi: Laja Field, Martin Durov, SAD
Izvedba: Students of Anton Bruckner Private University - Institute of Dance Arts (IDA), Linz, Austria
Plešu: Ivona Grubišić, Nikola Majtanova, Marcin Denkiewicz, Patryk Jarczok, Roland Dando, Rada Kovacevic, Yoh Morishita, Florian Heiml
Predstava koja zadire duboko u ljudsku prošlost i povlači usporedbe s današnjom, virtualnom stvarnošću koja preuzima ljudsko postojanje.

   25.07.2019 23:00h
    Hrvatsko narodno kazalište u Šibeniku
  Plesni teatar Sjene

Detalji  

25 / 07plesni festival

Šibenik Dance Festival

Repeat After Me


Koreografija, izvedba i koncept: Maciej Kuźmiński
Produkcija: Centre For Contemporary Art in Warsaw, Budrąg Foundation, Poljska
Jedno od prvih djela slavnog koreografa propitkuje prirodu prostora koji pojedinac dijeli sa sustavom, prihvaćanje i neposluh.

   25.07.2019 22:30h
    Hrvatsko narodno kazalište u Šibeniku
  Plesni teatar Sjene

Detalji  

25 / 07plesni festival

Šibenik Dance Festival

Id


Koreografija i izvedba: Anđela Bugarija, Sven Bahat, Hrvatska
Režija i dramaturgija: Tena Gašparac
Predstava se bavi frojdovskim strukturama ličnosti, unutarnjim sukobom ega i superega, nagona i pravila, instinkta i morala. Odnos plesača oslikava sukob, sklad i senzualnost.

   25.07.2019 22:00h
    Hrvatsko narodno kazalište u Šibeniku
  Plesni teatar Sjene

Detalji  

25 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Planktoon 4, Supercomm 4 i Supertoon 4


   25.07.2019 21:00h
    Gorica
  Supertoon festival

Detalji  

25 / 07koncert

20. Šibenske klapske večeri

Klapa Rećina i klapa Brodarica


   25.07.2019 20:30h
    Klaustar samostana sv. Frane
  Turistička zajednica grada Šibenika

Detalji  

25 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

The future is here: VR CINEMA / 360 films


   25.07.2019 20:00h
    Galerija sv. Krševana
  Supertoon festival

Detalji  

25 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Music intro DJ D- Gree, Studentoon 4 i Grandtoon 4


Projekcije

   25.07.2019 20:00h
    Mala loža
  Supertoon festival

Detalji  

25 / 07festival

Warm up TLM #5

zagrijavanje za Too Loud Music festival


   25.07.2019 19:00h
    Martinska kod Šibenika
  Udruga Oksid

Detalji  

25 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Festivalski brod


   25.07.2019 10:00h
    Festivalski brod
  Supertoon festival

Detalji  

25 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Supervision / Trick animation


Radionica za studente

   25.07.2019 09:30h
    Studio Galerije sv. Krševana
  Supertoon festival

Detalji  

25 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Planktoon – radionica za djecu


   25.07.2019 09:00h
    Gradska knjižnica Juraj Šižgorić
  Supertoon festival

Detalji  

24 / 07plesni festival

Šibenik Dance Festival

Crave


Koreografija: Stefaniya Georgieva, Balkan Dance Project, Atom Theatre
Plešu: Mojca Majcen, Karina Georgieva, Radoslav Yordanov, Dorina Puncheva, Endi Schrotter i Branko Mitrović
Ova međunarodna plesna platforma kreirala je dojmljivu i intrigantnu predstavu koja komunicira ljudsku žudnju, žeđ i strast.

   24.07.2019 23:00h
    Hrvatsko narodno kazalište u Šibeniku
  Plesni teatar Sjene

Detalji  

24 / 07plesni festival

Šibenik Dance Festival

Be Different, Eltion Merja i EM Dance Company, Albania


Plešu: Aneda Lusha, Fjoralba Zere, Semela Skënderasi, Kristina Ici, Tomas Dine, Xholindi Muçi, Alsisa Haxhija, Eltion Merja
Čovjek obojen u sedam boja sukobljava se s gomilom sivih ovratnika. Govorom tijela komunicira opiranje konformizmu većine.

   24.07.2019 22:00h
    Hrvatsko narodno kazalište u Šibeniku
  Plesni teatar Sjene

Detalji  

24 / 07filmski program

Srijedom po svijetu

Na putu (Francuska)


 KeepGoing, Joachim Lafosse, Belgium / France, 2018, 84'

   24.07.2019 21:30h
    Tvrđava Barone
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

24 / 07koncert

Jacob Collier


Dobitnik dvije nagrade Grammy donosi više od glazbe u istoimenoj koncertnoj sezoni. Mladi britanski multi - instrumentalist šibenskoj će publici pokazati kako izgleda kad se u jednoj sobi objedini više glazbenih uloga.

   24.07.2019 21:00h
    Tvrđava sv. Mihovila
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

24 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Open air kino – druženje s autorima i projekcije


Planktoon 3,  Supercomm 3 i Supertune 3

   24.07.2019 21:00h
    Gorica
  Supertoon festival

Detalji  

24 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Music intro DJ D – Gree i open air kino


Music intro DJ D – Gree i open air kino

Studentoon 3 i Grandtoon 3 – projekcije

   24.07.2019 20:00h
    Mala loža
  Supertoon festival

Detalji  

24 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

The Future is here: VR Cinema / 360 Films


Projekcije – ponoćni specijal

   24.07.2019 20:00h
    Galerija sv. Krševana
  Supertoon festival

Detalji  

24 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Studentoon 2 i Grandtoon 2


Projekcije

   24.07.2019 12:00h
    Studio Galerije sv. Krševana
  Supertoon festival

Detalji  

24 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Projekcije


   24.07.2019 10:00h
    Festivalski brod
  Supertoon festival

Detalji  

24 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Supervision / attack and Defense stop- trick techniques


Radionica za studente

   24.07.2019 09:30h
    Studio Galerije sv. Krševana
  Supertoon festival

Detalji  

24 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Planktoon, radionica za djecu


   24.07.2019 09:00h
    Gradska knjižnica Juraj Šižgorić
  Supertoon festival

Detalji  

24 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Izvan konkurencije – animirani dokumentarci


Projekcije

   24.07.2019 00:00h
    Galerija sv. Krševana
  Supertoon festival

Detalji  

23 / 07plesni festival

Šibenik Dance Festival

Bolero


Koreografija: Andonis Foniadakis
HNK Ivan pl. Zajc, Rijeka
Plešu: Ksenija Durán Krutova, Emanuel Amuchástegui, Ali Tabbouch, Michele Pastorini i Laura Orlić

Djelo posvećeno velikanu suvremene plesne koreografije MauriceuBéjartuu.

   23.07.2019 23:00h
    Tvrđava Barone
  Plesni teatar Sjene

Detalji  

23 / 07plesni festival

Šibenik Dance Festival

Pinot Noir


Koreografija i izvedba: Laja Field, Martin Durov, LajaMartin Physical Dance Theatre, SAD/EU
Predstava prepuna snažnih emocija i dinamičnih pokreta koje određuju glazba i ritam.

   23.07.2019 22:30h
    Tvrđava Barone
  Plesni teatar Sjene

Detalji  

23 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Open air kino


Projekcije

   23.07.2019 21:00h
    Gorica
  Supertoon festival

Detalji  

23 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Open air kino


Projekcije

   23.07.2019 20:00h
    Mala loža
  Supertoon festival

Detalji  

23 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

The future is here: VR Cinema / 360 films


Projekcija

   23.07.2019 19:00h
    Galerija sv. Krševana
  Supertoon festival

Detalji  

23 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Re.run Studentoon 1 i Grandtoon 1


Projekcije

   23.07.2019 12:00h
    Studio Galerije sv. Krševana
  Supertoon festival

Detalji  

23 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Projekcije


   23.07.2019 10:00h
    Festivalski brod
  Supertoon festival

Detalji  

23 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Supervision / Animation Commandos


Radionica za studente

   23.07.2019 09:30h
    Studio Galerije sv. Krševana
  Supertoon festival

Detalji  

23 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Planktoon – radionica za djecu


   23.07.2019 09:00h
    Gradska knjižnica Juraj Šižgorić
  Supertoon festival

Detalji  

23 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

DJ D-Gree


Festival after party

   23.07.2019 01:00h
    Kamp Martinska
  Supertoon Festival

Detalji  

22 / 07koncert

Ljetuj na Martinskoj

Dr. Project Point Blank


   22.07.2019 22:00h
    Martinska kod Šibenika
  Udruga Disco Gimnazija

Detalji  

22 / 07plesni festival

Šibenik Dance Festival

Svečano otvorenje – From In, XieXin Dance Theatre, Kina


Plešu: Xie Xin, Hu Shengyuan, Liu Xuefang, Liu Yintao, Qian Min, Wang Qi, Zhang Yin, Ma Siyuan, Tu Youzhen, Liu Xue

Dojmljiva predstava kineskih plesnih umjetnika jedinstvene fluidnosti i čistoće plesnog pokreta.

   22.07.2019 21:00h
    Tvrđava sv. Mihovila
  Plesni teatar Sjene

Detalji  

22 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon Festival

Planktoon 1, Supercomm 1 & Supertune 1


Više informacija na: www.supertoonfestival.com

   22.07.2019 21:00h
    Gorica
  Supertoon Festival

Detalji  

22 / 07Međunarodni festival animiranog filma

Supertoon festival

Otvorenje: Studentoon 1 & Grandtoon 1


Više informacija na: www.supertoonfestival.com

   22.07.2019 20:30h
    Mala loža
  Supertoon

Detalji  

21 / 07festival

17. seasplash festival


Najbolje od domaćeg i međunarodnog reggaea, duba, drum and bassa, junglea, ska i punka - Lee Scratch Perry, Scientist , Dub Pistols, Vibronics, Cause4Concern, Janaka Selekta,
Krak in Dub, Jah Free, Digitron Sound , Warrior Charge i mnogi drugi.

   21.07.2019 22:00h
    Martinska kod Šibenika
 

Detalji  

20 / 07festival

17. Seasplash festival


Najbolje od domaćeg i međunarodnog reggaea, duba, drum and bassa, junglea, ska i punka

   20.07.2019 22:00h
    Martinska kod Šibenika
  Udruga Seasplash

Detalji  

20 / 07festival

13. Off jazz & blues festival

Pavle Miljenović Quintet, Cubismo


   20.07.2019 22:00h
    Trg Ivana Gorana Kovačića
  Udruga Tajni život

Detalji  

20 / 07koncert

Tony Cetinski


   20.07.2019 21:00h
    Tvrđava Sv. Mihovila
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

19 / 07festival

17. seasplash festival


Najbolje od domaćeg i međunarodnog reggaea, duba, drum and bassa, junglea, ska i punka - Lee Scratch Perry, Scientist , Dub Pistols, Vibronics, Cause4Concern, Janaka Selekta,
Krak in Dub, Jah Free, Digitron Sound , Warrior Charge i mnogi drugi.

   19.07.2019 22:00h
    Martinska kod Šibenika
  Udruga Seasplash

Detalji  

19 / 07festival

13. Off jazz & blues festival

Zvjezdan Ružić ft. Neli Andreeva & Nusha Choir, Branimir Gazdik Quartet


   19.07.2019 22:00h
    Trg Ivana Gorana Kovačića
  Udruga Tajni život

Detalji  

19 / 07koncert

Tony Cetinski


   19.07.2019 21:00h
    Tvrđava sv. Mihovila
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

18 / 07festival

17. seasplash festival


Najbolje od domaćeg i međunarodnog reggaea, duba, drum and bassa, junglea, ska i punka - Lee Scratch Perry, Scientist , Dub Pistols, Vibronics, Cause4Concern, Janaka Selekta,
Krak in Dub, Jah Free, Digitron Sound , Warrior Charge i mnogi drugi.

   18.07.2019 22:00h
    Martinska kod Šibenika
  Udruga Seasplash

Detalji  

18 / 07festival

13. Off jazz & blues festival

Kabadayas, Grupa Mi


   18.07.2019 22:00h
    Trg Ivana Gorana Kovačića
  Udruga Tajni život

Detalji  

18 / 07koncert

20. Šibenske klapske večeri

Klapa More & Klapa Solaris


   18.07.2019 20:30h
    Klaustar samostana sv. Frane
  Turistička zajednica grada Šibenika

Detalji  

18 / 07DJ session

Kanal 4

Darko Kustura


Ljeto na Baroneu

   18.07.2019 20:00h
    Tvrđava Barone
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

17 / 07filmski program

Srijedom po svijetu

Pepeo ljubavi (Kina)


   17.07.2019 21:30h
    Tvrđava Barone
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

17 / 07festival

17. Seasplash festival

koncert otvorenja New York Ska - Jazz Ensemble, Brain Holidays i Bass Culture Sound System


   17.07.2019 20:00h
    Tvrđava sv. Mihovila
  Udruga Seasplash

Detalji  

16 / 07koncert

Strana B

Dennise Jannah


Ljeto na Baroneu

   16.07.2019 21:15h
    Tvrđava Barone
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

14 / 07festival

Comedy Fortress Festival

Vlatko Štampar , Dylan Moran


   14.07.2019 21:00h
    Tvrđava Barone
  Comedy Fortress Festival

Detalji  

13 / 07festival

Comedy Fortress Festival

Shappi Khorsandi, Rose Matafeo, Nish Kumar


   13.07.2019 21:00h
    Tvrđava Barone
  Comedy Fortress Festival

Detalji  

13 / 07festival

Regius festival

Cold Snap, Sajsi MC, Električni orgazam, Zoster, Rofellos, Los Santons, Škalja & Sokol


   13.07.2019 16:00h
    Martinska kod Šibenika
  Udruga P.A.R.K.

Detalji  

12 / 07festival

Comedy Fortress Festival

Javier Jarquin, Nikola Silić, Olga Koch, Jimeoin


   12.07.2019 21:00h
    Tvrđava Barone
  Comedy Fortress Festival

Detalji  

12 / 07festival

Regius festival

Cold Snap, Sajsi MC, Električni orgazam, Zoster, Rofellos, Los Santons, Škalja & Sokol


   12.07.2019 16:00h
    Martinska kod Šibenika
  Udruga P.A.R.K.

Detalji  

11 / 07koncert

Ljetuj na Martinskoj

The Doors Riders


   11.07.2019 22:00h
    Martinska kod Šibenika
  Udruga Disco Gimnazija

Detalji  

11 / 07koncert

20. Šibenske klapske večeri

Koncert klapa s Festivala Dalmatinskih klapa Omiš


   11.07.2019 20:30h
    Klaustar samostana sv. Frane
  Turistička zajednica grada Šibenika

Detalji  

11 / 07DJ session

Kanal 4

Stipe Jazzy Širinić


Ljeto na Baroneu

   11.07.2019 20:00h
    Tvrđava Barone
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

10 / 07filmski program

Srijedom po svijetu

Loro (Italija)


   10.07.2019 21:30h
    Tvrđava Barone
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

10 / 07koncert

Michael Kiwanuka


Autentičnom zvuku soula i bluesa talentirani Britanac pridružuje elemente folk rocka, stvarajući suvremene pjesme retro ugođaja.

   10.07.2019 21:00h
    Tvrđava sv. Mihovila
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

08 / 07koncert

Strana B

M.S.A.Q - Mate Skračić Adaptive Quartet


   08.07.2019 21:30h
    Tvrđava Barone
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

06 / 07Međunarodni festival glazbenih dokumentaraca

10. Solo Positivo Film Festival

The Beatles: Eight days a Week i zatvaranje festivala uz projekciju U2: From the Sky Down


   06.07.2019 21:15h
    Klub Azimut
  Kinoklub Šibenik

Detalji  

06 / 07Međunarodni festival glazbenih dokumentaraca

10. Solo Positivo Film Festival

The Beatles: Eight days a Week i zatvaranje festivala uz projekciju U2: From the Sky Down


   06.07.2019 11:00h
    Studio Galerije sv. Krševana
  Kinoklub Šibenik

Detalji  

05 / 07Međunarodni festival glazbenih dokumentaraca

10. Solo Positivo Film Festival

George Harrison: Living in the materijal world part 2 // Searching for Sugar Man


   05.07.2019 21:15h
    Klub Azimut
  Kinoklub Šibenik

Detalji  

05 / 07Međunarodni festival glazbenih dokumentaraca

10. Solo Positivo Film Festival

George Harrison: Living in the materijal world part 2 // Searching for Sugar Man


   05.07.2019 11:00h
    Studio Galerije sv. Krševana
  Kinoklub Šibenik

Detalji  

04 / 07Međunarodni festival glazbenih dokumentaraca

10. Solo Positivo Film Festival

George Harrison: Living in the materijal world part 1 // Searching for Sugar Man


   04.07.2019 21:15h
    Klub Azimut
  Kinoklub Šibenik

Detalji  

04 / 07koncert

20. Šibenske klapske večeri

Ansambl Bonaca


Večer posvećene tradicionalnom klapskom pjevanju

   04.07.2019 20:30h
    Klaustar samostana sv. Frane
  Turistička zajednica grada Šibenika

Detalji  

04 / 07DJ session

Kanal 4

DJ sessions uz Adriatic Social Club DJ's


Ljeto na Baroneu

   04.07.2019 20:00h
    Tvrđava Barone
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

04 / 07Međunarodni festival glazbenih dokumentaraca

10. Solo Positivo Film Festival

George Harrison: Living in the materijal world part 1 // Searching for Sugar Man


   04.07.2019 11:00h
    Studio Galerije sv. Krševana
  Kinoklub Šibenik

Detalji  

03 / 07filmski program

Srijedom po svijetu

Dogman (Italija)


Matteo Garrone, Italy, 2018, 102'

   03.07.2019 21:30h
    Tvrđava Barone
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

03 / 07Međunarodni festival glazbenih dokumentaraca

10. Solo Positivo Film Festival

Woman at War


Benedikt Erlingsson, Iceland / France / Ukraine, 2018, 101'

   03.07.2019 21:00h
    Klub Azimut
  Kinoklub Šibenik

Detalji  

03 / 07Međunarodni festival glazbenih dokumentaraca

10. Solo Positivo Film Festival

Woman at War


Benedikt Erlingsson, Iceland / France / Ukraine, 2018, 101'

   03.07.2019 11:00h
    Studio Galerije sv. Krševana
  Kinoklub Šibenik

Detalji  

02 / 07Međunarodni festival glazbenih dokumentaraca

10. Solo Positivo Film Festival

'Kako je propao rokenrol'


Svečano otvorenje i projekcija filma

   02.07.2019 21:00h
    Klub Azimut
  Kinoklub Šibenik

Detalji  

01 / 07koncert

Strana B

Mario Guberina : Dalmatinska rapsodija


Ljeto na Baroneu

   01.07.2019 21:00h
    Tvrđava Barone
  Javna ustanova Tvrđava kulture Šibenik

Detalji  

SRPANJ 2019

91
DOGAĐANJA

KOLOVOZ 2019

34
DOGAĐANJA

RUJAN 2019

10
DOGAĐANJA

UKUPNO LJETO 2019

135
DOGAĐANJA